پیوندها
صفحه اصلی > اخبار 
اخبار > تولید برنامه نسیم دانش با محوریت بهینه سازی انرژی در ساختمان و نگهداشت هوشمند موتورخانه ها


  چاپ        ارسال به دوست

با حمایت ستاد بهینه‌سازی انرژی و محیط زیست معاونت علمی انجام شد ؛

تولید برنامه نسیم دانش با محوریت بهینه سازی انرژی در ساختمان و نگهداشت هوشمند موتورخانه ها

برنامه تلویزیونی نسیم دانش با محوریت بهینه سازی انرژی در ساختمان و نگهداشت هوشمند موتورخانه ها با حمایت ستاد بهینه‌سازی انرژی و محیط زیست معاونت علمی تولید شد .
به گزارش مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی معاونت علمی و فناوری رییس جمهوری ، اجرای طرح آزمایشی بهینه‌سازی و افزایش کارایی موتورخانه‌های مسکونی و غیرمسکونی با حمایت ستاد توسعه فرهنگ علم، فناوری و اقتصاد دانش‌بنیان معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری و با هدف مطالعه‌ چالش‌های طرح ملی بهینه‌سازی و افزایش کارایی موتورخانه‌ها انجام شد.
بر اساس این گزارش ،در این طرح برای کاهش هزینه‌ها و جمع‌آوری داده به منظور مطالعه بیش‌تر، از سامانه‌های پایش آنلاین استفاده شد و یکی از مهمترین دستاوردهای این پروژه توسعه‌ یک کسب و کار پایدار بر اساس پایش آنلاین در موتورخانه‌هابود که ستاد بهینه‌سازی انرژی و محیط زیست معاونت علمی سعی کرد تا به این مهم در برنامه‌ نسیم دانش پرداخته شود .
نگهداشت هوشمند موتورخانه بر اساس پایش آنلاین و جمع‌آوری داده‌های مصرف انرژی موجب افزایش طول عمر موتورخانه، کاهش مصرف انرژی و انتشار آلاینده‌های زیست محیطی می‌شود .
برنامه تلویزیونی نسیم دانش با محوریت بهینه‌سازی انرژی در ساختمان و نگهداشت هوشمند موتورخانه که با حمایت ستاد بهینه‌سازی انرژی و محیط زیست معاونت علمی و فناوری تهیه شد و به بررسی دستاوردهای طرح و ایجاد یک کسب و کار پایدار در زمینه‌ نگهداشت هوشمند موتورخانه‌ها پرداخت .
پایان پیام / 26


١٥:٠٢ - 1395/02/13    /    شماره : ١٤٥٠٨    /    تعداد نمایش : ٣٠٠٩خروج