پیوندها
صفحه اصلی > اخبار 
اخبار > فراخوان برگزاري دومين دوره جايزه ملي مديريت انرژي اعلام شد


  چاپ        ارسال به دوست

توسط ستاد بهینه سازی انرژی و محیط زیست معاونت علمی؛

فراخوان برگزاري دومين دوره جايزه ملي مديريت انرژي اعلام شد

پس از برگزاري موفقیت‌آمیز نخستین دوره جایزه ملی مدیریت انرژی در مردادماه سال گذشته، فرايند اجرايي دومین دوره اين جايزه از ابتداي اردیبهشت‌ماه سال جاری آغاز شده است.

به گزارش مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، در راستای تفاهم نامه همکاری میان ستاد بهینه سازی انرژی و محیط زیست معاونت علمی و شرکت بهینه سازی مصرف سوخت همچنین سازمان بهره وری انرژی ایران و در آخر سازمان مدیریت صنعتی، با درک ضرورت ملی جایزه مدیریت انرژی را طراحی کرده و با همکاری یکدیگر اولین دوره این جایزه را برگزار کرده اند و اینک در حال اجرایی سازی دومین دوره از آن هستند.

این همکاری با هدف هماهنگی بین نهادها و سازمان های مختلف با مقوله مدیریت انژی و استفاده حداکثری از پتانسیل های ملی شکل گرفت.

بر اساس این گزارش، دامنه شمول جایزه در اين دوره، توسعه یافته و شامل صنایع هدف در 31 گروه صنعتی و تولیدکنندگان تجهیزات مصرف‌کننده انرژی در 10 گروه صنعتی است که برای آن‌ها استاندارد ملی معیار مصرف انرژی تدوین شده است.

علاوه بر این، پروژه‌های برتر صرفه‌جویی انرژي در واحدهاي مختلف صنعتي كه به اتمام رسيده‌ و نتيجه مشخصي داشته‌اند و نيز ساختمان‌های بزرگ اداري، واجد شرایط حضور در دومین دوره جایزه ملی مدیریت انرژی هستند.

این جایزه به‌منظور فرهنگ‌سازی، تشویق و ایجاد انگیزه در خصوص ارتقاي سطح بهره‌وری انرژي برگزار می‌شود.

مهلت ثبت نام برای شرکت در دومين دوره جايزه ملي مديريت انرژي تا پایان مرداد ماه سال جاری است و علاقه مندان برای کسب اطلاعات بیشتر می توانند به سايت اطلاعاتي جايزه ملي مديريت انرژي به آدرس: http://IRAN-EMA.imi.ir مراجعه فرماييد.

 


٠٩:٣٢ - 1395/03/11    /    شماره : ١٥١٧٩    /    تعداد نمایش : ٢٤١٥خروج